Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Elektronik Sigara Ego Ce6

Elektronik sigara git gide modelleri artıyor. Ne kadar çok sigara içtiğiniz, ne kadar süredir sigara kullandığınız çok önemli. Günde 1 paketten fazla sigara içiyorsanız Ego CE6 modelini kullanmanızı tavsiye ediyoruz. En çok tercih edilen Elektronik Sigara modeli olan Ego CE6 elektronik sigara Ankara da bulabilirmiyim derseniz 0312 241 33 99 numaralı telefondan sipariş geçebilirsiniz elektronik sigara ego-t ve ce6 Alkoloit sıvısının buhara dönüştürülmesiyle çalışır.

Elektronik Sigara ce6 teknolojin son harikası elektronik sigara normal sigarada bulunan insan vücudu için zararlı kanserojen maddeleri içermez. İçinde ateş yanan bir parça olmadığı için de karbon monoksit gibi 4000 e yakın kimyasal içerikli ve zararlı madde etrafa yaymaz. Etraftakiler için normal sigara gibi zarar yoktur. Ayrıca yangın çıkarma riski de yok denecek kadar azdır.

Elektronik Sigara Ego-t Sipariş

Elektronik sigara ce6 Ankara Nasıl Kullanılır

elektronik sigara ce6 Gövde üzerinde bulunan led düğmeye basılıp ağızlık kısmından çekilerek kullanılır. Led düğme 5 defa ard arda basılarak kilitlenir, 5 defa ard arda basılarak kilidi açılır. Bu kilit cihazı kullanmadığınızda kapalı kalmasını sağlar. Likit tanklarını mutlaka sık sık doldurun. Boş kullanılan cihaz kısa sürede arızalanacak ya da performansı ciddi oranda düşecektir. Ağızlık kısmından ağzınıza sıvı akarsa genelde pil seviyesi düştüğünde ya da atomizer arızalandığında olur. Bu durumlarda sıvıyı kesinlikle yutmayınız ve derhal ağzınızı su ile çalkalayınız. Cihazı ve likit sıvısını çocuklardan uzakta, direk güneşe maruz bırakmadan, güvenli bir yede oda sıcaklığında saklayınız.


Elektronik Sigara Ego-t Sipariş

elektronik sigara sistemi, yeni teknoloji kullanılan atomizer ve doldurulabilir tank sistemi ile çalışır.

Sistem satın aldıktan sonra ayrıca alınan alkoloid sıvısı ile kullanılır. Bu sıvı genellikle elektronik sigara ego-t satan yerlerde bulunur.

Bir tank yaklaşık olarak 11 ml sıvı alabilir. Bazı modellerin tankları da 25 ml e kadar sıvı alabilmektedir. Tanktaki sıvı bittiğinde mutlaka doldurulmalıdır. Aksi halde kuru çalıştırma sonucu cihaz arızalanabilir. Elektronik sigara Ankara

Etiket: elektronik sigara, elektronik sigara ce6,