Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Red Kiwi Elektronik Sigara Ego-t

Red Kiwi elektronik sigara Modern teknolojinin kullanıldığı bir cihaz olan elektronik sigara; Ego-t, Ego ce4, Ego ce6, Ego ce8 ve Ego ce9 modellerinin tamamında kullanıcının çok daha sağlıklı bir biçimde sigara içme deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Sigara dumanının içerisinde 4 binin üzerinde kimyasal madde bulunmasına ve bu kimyasalların büyük bir bölümünün “ölümcül kategoride” yer alan kanser gibi ciddi rahatsızlıklara yakalanma ihtimalini kritik seviyede arttırmasına rağmen, insanların sigara bağımlısı olmasının en temel nedeni bu kimyasallardan ziyade nikotindir. İşte nikotinin yarattığı bu etki sebebiyle sigarayı tüm denemelerine rağmen bir türlü bırakamayan insanlar için geliştirilen elektronik sigara da, kartuşunda bulunan kilit solüsyon sayesinde nikotin üretmektedir. Ancak gerçek bir sigaradan farklı olarak elektronik sigara red kiwi Ego-t, Ego ce4, Ego ce6, Ego ce8 ve Ego ce9 modellerinin tamamında “sadece nikotin üreten” elektronik sigara, red kiwi böylece sigara içiminde olduğu gibi binlerce kimyasalın vücuda alınmasının da önüne geçmiş olur.

Red Kiwi Elektronik Sigara Ego-t Sipariş

Entegre devre sisteminin kullanıldığı ve likit bir kartuşun içindeki Alkaloit sıvından nikotin üreten elektronik sigara, sigara içimini bire bir taklit etmektedir. elektronik sigara red kiwi Ego-t, Ego ce4, Ego ce6, Ego ce8 ve Ego ce9 modelleri dumansız bir şekilde çalışmakta ve soğuk buhar üretmektedir. Gerçek sigara içiminde olduğu gibi kişinin elektronik sigaradan nefes çekmesi ile birlikte devreye giren entegre, “atomizer” ismi verilen yüksek frekans titreşimcisini aktif hale getirir. Böylece kartuş içinde yer alan likit solüsyon yani sıvı karışımın “içinde sadece nikotin bulunan” bir buhara dönüştürülür ve kullanıcı da gerçek bir sigara içim deneyimi yaşamış olur. Uzun yıllar boyunca sigara kullanmış insanları dahi tatmin edecek bir içim deneyimi sunan elektronik sigara red kiwi Ego-t, Ego ce4, Ego ce6, Ego ce8 ve Ego ce9 modelleri, ilk içimde sigara değiştirmiş gibi bir etkiye neden olmaktadır. Bu nedenle herkesin kolayca alışabileceği ve gerçek bir sigara paketi alma ihtiyacı daha hissetmeyeceği bir içim sunan elektronik sigara, kısa süre içinde alışılan ve bir daha da sigaranın aranmamasını sağlayan oldukça başarılı bir simülatördür. Ancak yine de başta elektronik sigara Ego-t olmak üzere elektronik sigara red kiwi Ego-t, Ego ce4, Ego ce6, Ego ce8 ve Ego ce9 modellerinin de sigaranın yerini tutan bir ürün olmadığını iyi anlaşılmasında yarar vardır. Zira elektronik sigaranın tüm modelleri birer “alternatif bırakma yöntemi” olarak geliştirilmiş ve sigara içimini taklit eden elektronik cihazlardır. Elektronik sigara kullanımında ilk amaç kişinin ve aynı zamanda çevredekilerin sigara dumanındaki binlerce kimyasallardan etkilenmemesi, ikinci amaç da kişinin aşamalı olarak sigarayı bırakmasıdır.

Elektronik sigara ego-t Nasıl Kullanılır

Gövde üzerinde bulunan led düğmeye basılıp ağızlık kısmından çekilerek kullanılır. Led düğme 5 defa ard arda basılarak kilitlenir, 5 defa ard arda basılarak kiliti açılır. Bu kilit cihazı kullanmadığınızda kapalı kalmasını sağlar. Likit tanklarını mutlaka sık sık doldurun. Boş kullanılan cihaz kısa sürede arızalanacak ya da performansı ciddi oranda düşecektir. Ağızlık kısmından ağzınıza sıvı akarsa genelde pil seviyesi düştüğünde ya da atomizer arızalandığında olur. Bu durumlarda sıvıyı kesinlikle yutmayınız ve derhal ağzınızı su ile çalkalayınız. Cihazı ve likit sıvısını çocuklardan uzakta, direk güneşe maruz bırakmadan, güvenli bir yede oda sıcaklığında saklayınız.


Red Kiwi Elektronik Sigara Ego-t Sipariş

Elektronik sigara ego-t sistemi, yeni teknoloji kullanılan atomizer ve doldurulabilir tank sistemi ile çalışır.

Sistem satın aldıktan sonra ayrıca alınan alkoloid sıvısı ile kullanılır. Bu sıvı genellikle elektronik sigara ego-t satan yerlerde bulunur.

Bir tank yaklaşık olarak 11 ml sıvı alabilir. Bazı modellerin tankları da 25 ml e kadar sıvı alabilmektedir. Tanktaki sıvı bittiğinde mutlaka doldurulmalıdır. Aksi halde kuru çalıştırma sonucu cihaz arızalanabilir.