Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

E-sigara Ankara Elektronik Sigara

Sigarayı bırakmak için E sigara başta olmak üzere diğer isimleri ile yapay sigara, pilli sigara, yalancı sigara, likit sigara, elektronik sigara gibi isimler ile adlandırılan dumansız, buharlaştırıcı bir cihazdır. Hava sensoru, sigaranın bir ucundan hava çekildiğinde bunu algılar ve entegre devreye bildirir. Devre derhal akımı açar ve cihazın "atomizer" adı verilen bölümündeki buharlaştırıcı kısma akım verir. Bu kısımda bulunan tugsten – wolfram teli derhal ısınır ve temas halindeki alkaloit sıvısını buharlaştırır. Oluşan soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleşir. elektronik sigara sigarayı bırakmak çok kolay elektronik sigara Ankara da bulabileceğiniz noktalar Yenimahalle, gimat, Çankaya, Mamak, Keçiören, etlik, demet, gibi ilçelerden siparişinizi kapıda ödeyebilirsiniz. Hemen sipariş için 0312 241 33 99 elektronik sigara.

E sigara Elektronik sigara en etkili sigara bırakma araçlarından bir tanesidir. Sizde bu harika ürünü kullanarak kısa sürede sigaradan kurtulabilirsiniz.

Elektronik Sigara size sigara içiyormuş hissi vererek sigaradan kurtulmanıza yardım eder. Özellikle dudak tiryakiliğini ilk andan itibaren bitiren Elektronik Sigara psikolojik olarak sigara içtiğinizi zannetmenize yardımcı olarak bu zehirden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Geç kalmadan sizde sigarayı bırakın ve hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla zarar vermeyin. Sigara sadece size değil pasif içici konumunda olan sevdiklerinize de zarar verir elektronik sigara ankara Elektronik Sigara ankara etkili içeriği sayesinde kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sigara içme isteğinizi azaltarak bağımlılıktan çok kısa bir sürede kurtulmanıza yardımcı olur. Elektronik Sigara sigaranın bağımlılık yapan etken maddesini sizlere sunduğu için rahat bir şekilde sigarayı bırakmanıza yardımcı olur.

Geç kalmadan sizde sigarayı bırakın ve hem kendinize hem de sevdiklerinize daha fazla zarar vermeyin. Dudak tiryakiliğini kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren sona erdiren bu mükemmel ürün sanki sigara içiyormuş hissi vererek sigaradan kurtulmanıza yardımcı olur. Sağlığınıza daha fazla zarar vermemek ve paranızı çöpe atmak istemiyorsanız sigarayı kesinlikle bırakmanız gerekmektedir.

E-sigara Ankara Elektronik Sigara

Elektronik sigara ce6 Nasıl Kullanılır

Elektronik sigara Gövde üzerinde bulunan led düğmeye basılıp ağızlık kısmından çekilerek kullanılır. Led düğme 5 defa ard arda basılarak kilitlenir, 5 defa ard arda basılarak kilidi açılır. Bu kilit cihazı kullanmadığınızda kapalı kalmasını sağlar. Likit tanklarını mutlaka sık sık doldurun. Boş kullanılan cihaz kısa sürede arızalanacak ya da performansı ciddi oranda düşecektir. Ağızlık kısmından ağzınıza sıvı akarsa genelde pil seviyesi düştüğünde ya da atomizer arızalandığında olur. Bu durumlarda sıvıyı kesinlikle yutmayınız ve derhal ağzınızı su ile çalkalayınız. Cihazı ve likit sıvısını çocuklardan uzakta, direk güneşe maruz bırakmadan, güvenli bir yede oda sıcaklığında saklayınız.


E-sigara Ankara Elektronik Sigara

elektronik sigara ankara sistemi, yeni teknoloji kullanılan atomizer ve doldurulabilir tank sistemi ile çalışır.

Sigara her geçen gün size ve sevdiklerinize zarar verir. Sağlığınıza büyük ölçüde zarar vererek zamanla akciğer, gırtlak kanseri ve bunun gibi birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. Bu yüzden sigarayı en kısa sürede bırakarak sizde rahat bir nefes almalısınız. Eğer sigarayı bırakmak zor geliyorsa Elektronik Sigarayı kullanabilirsiniz. Elektronik Sigara sanki sigara içiyormuş gibi hissetmenize yardımcı olur. Bu sayede psikolojik olarak sigara içiyormuş hissi yaşayarak rahat bir şekilde sigarayı bırakabilirsiniz.

Sigara kötü bir kokuya neden olur ve bu yüzden hem sizi hem de çevrenizdekileri rahatsız eder. Eğer elektronik Sigara kullanırsanız bu sorun ortadan kalkmaktadır ve asla kötü bir kokuya neden olmamaktadır. Sizde artık sigara belasından kurtulun ve Elektronik Sigarayı deneyin. Elektronik sigara Ankara.

Etiket: elektronik sigara, elektronik sigara Ankara, e sigara