Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara nedir deyince dumansız, buharlaştırıcı bir cihazdır. Hava sensoru, elektronik sigaranın bir ucundan hava çekildiğinde bunu algılar ve entegre devreye bildirir. elektronik sigara Devre derhal gücü açar ve cihazın "atomizer" adı verilen bölümündeki yüksek frekanslı titreştirici kısmı devreye sokar. Bu kısımda bulunan tugsten - wolfram teli derhal ısınır ve temas halindeki alkaloit sıvısını buharlaştırır. Oluşan soğuk buhar, çekilmekte olan hava ile birleşir.

Elektronik sigara likitleri gün geçtikçe artmaktadır. En çok tutulan likit markası dekang likit tir. Elektronik sigara çeşitleri gün geçtikçe artmakta ve yeni modeller eklenmektedir. Elektronik sigara modelleri ve çeşitleri arttıkça elektronik sigara için olan likitlerde artmaktadır bu modeller için en uygun ve en tok duman sağlayan dekang likit tir.

Elektronik Sigara Sipariş

Dekang likit

Dekang likit bir çok aroma ve tütün tadında üretilmektedir. Dekang likit bütün elektronik sigara modellerinin hepsiyle uyumludur. Elektronik sigara dekang likit üretiminden paketlenmesine kadar el değmeden titizlik hazırlanmış bir üründür.

Dekang likit de müşterilerin her türlü hizmet, ambalaj birçok türde elektronik sigara likiti oluşturur. Rahatlık isteyen insanlar elektronik sigara likitlerde değişik tatlar lezzet şişelerde ile kullanıma hazır. Kitlesel üretilen ürünler için bir şey değilse, gerçekten farklı bir şey istiyorsanız, o zaman bol diğer alternatifleri mevcut.


Elektronik sigara çeşitleri

Elektronik sigara çeşitleri en çok tutulan markalar red kiwi, joyetech eroll, ego-t ce6 dır.


Red kiwi

Elektronik sigara Almanya’dan gelen bir cihazdır. Marka modellere göre fiyatlar değişmektedir. Elektronik sigara red kiwi fiyatı 180tl civarında olup red kiwi likit ve taşıma çantası hediye. Red kiwi elektronik sigara kullanıcılarına dekang likit önermektedir. Red kiwi ce6 modeli şu an için piyasadaki en tutulan model ve markadır.


Joyetech eroll

Dünyaca ünlü Joyetech markasının yeni tasarım ürünü Eroll teknik özelliklerinin yanında muhteşem tasarımı ile de göz dolduruyor. joyetech eroll Şarj olarak kendi taşıma kutusunu kullanabilmesi ürünü çok kullanışlı kılmaktadır. Bu ürün tüm dünya ile eş zamanlı olarak stoklarımızda gerçek sigara büyüklüğünde ve inanılmaz derecede şık bir tasarımı mevcuttur.


Elektronik sigara ego-t ce 6

Elektronik sigara şu an piyasaya hakim olan ve en çok satan modelidir değiştirebilir atomizer başlığı ve yıkanabilir olması ürünü çok avantajlı yapıyor. Elektronik sigara ce6 temizlenebilir ve değiştirilebilir atomizer sayesinde elektronik sigaranız ilk günkü gibi çalışmaktadır.