Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

FX15 Zayıflama

Fx15 ile zayıflama artık hayal değil. fx15 ile fazla kilolara elveda diyebilirsiniz. fx15 zayıflama hapı sizi fit bir vücuda girmenize yardımcı olacak yegane bir üründür. Fx15 zayıflama hapı spor yapıyormuşçasına kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilecek nacizane ürünlerden biridir. fx15 zayıflama hapı ile Dengeli beslenme ve doğru beslenme konularında kendinizi kontrol edebilmenize yardımcı olabilecek olan bu ürün kullanım sırasında diyet ya da rejim listelerinden yardım almanıza gerek yok. Önceleri fikirlerinizde bulunan diyetsiz zayıflanmaz ön yargısını kaldırmanızın vakti geldi. Bu ön yargıdan kurtulmak için fx15 nın oluşturacağı tokluk etkisini yaşamanız gerekiyor. Dengeli beslenmeye engel olmakta olan aklımıza her geldiğinde atıştırma olgusundan kurtulmamız gerektiği unutulmamalıdır. fx15 dengeli ve bilinçli beslenme ile kilo kontrolü sağlanabildiği gibi fx15 yağ yakıcı etkisi kilolarınızın yakılmasına katkıda bulunacaktır.


FX15 Zayıflama Sipariş

Uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu bitkiler, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Fx15, şu an Uzakdoğu ve Amerika’ da zayıflama preparatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Fx15 bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren tamamen doğal bir besin takviyesidir. fx15 İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.Doğal ve bitkisel olan fx15 zayıflama hapı içerisinde

  1. Amara Flower Extract Citrus Aurantium (Turunç Çiçeği Ekstresi) 87,50 Mg.
  2. Fruit Extract Cassia Tora (Cassia Meyve Ekstresi) 59,50 Mg.
  3. Fruit Extract Citrus Reticulata (Mandalina Meyve Ekstresi) 52,50 Mg.
  4. Leaf Extract Morus Alba (Dut Yaprağı Ekstresi) 45,50 Mg.
  5. Medical Amylum (Tıbbi Nişasta) 105,00 Mg.
  6. bulunmaktadır.


Fx15 Zayıflama hapı Etkisi

Fx15; içeriğindeki 9 çeşit bitki ekstresi ile tok tutucu ve yeme alışkanlığını düzenleyebilen aynı zamanda su tüketimi ile birlikte vücutta stoklanmış yağların parçalanılarak yakılmasını sağlayan mucize bir üründür.

Takviyenin etkisi, kullanıcıların kilo fazlası ve metabolizma hareketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün, aylık 4 - 12 kilo arasında değişen zayıflatıcı etkiye sahiptir. Kimi kullanıcılar ilk 7 günlük kullanımın sonunda etki görebiliyorlarken, kimi kullanıcılar 30 günlük dönemde ancak etki görebilmektedirler. Bu değişkenliğin sebebi şüphesiz her insanın metabolizmasının; sindirim, dolaşım ve boşaltım sisteminin eşit hızda çalışmamasıdır.


Fx15 Zayıflama Hapı Kullanımı

Fx15, her gün sabah ve akşam 2 su bardağı (tercihen ılık) su yardımı ile 1 kapsül alınır. Kapsül alındıktan 20 - 30 dakika sonra kahvaltı yapılır. Fx15 kullanımı süresince günlük asgari 2 LT. su tüketimi tavsiye edilmektedir.

Önemli: fx15, rejim ve diyet desteği gerektirmeden zayıflatabilen bir üründür. Fx15 kullanımı süresince yeme düzeninin bilinçli olarak kontrol altında tutulması (rejim ve diyet programı ile kullanılmaz) sakıncalıdır.

Ürün mutlaka sabah ve akşam 1 kapsül alınmalı ve sabah 20 - 30 dakika sonra kısıtlamasız ve doyurucu olmak kaydı ile mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı süresinde sabah kahvaltısının ihmal edilmesi durumunda halsizlik, mide bulantısı gibi yan etkiler gözlemlenmiştir.