Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Geciktirici Sprey Kullanımı

Süper Viga Delay Sprey'in uygun dozda kullanılması önerilir. Kullanıcı sıkma miktarı ve etkisine göre kullanış miktarını kendisi ayarlamalıdır.

İlişkiye girmeden 5 veya 15 ila 30dk. Önce penisin uç ve dip kısmına bir kez sıkmak suretiyle kullanılır.

Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.

Eğer çok kritik bir erken boşalma süreniz varsa (ilişkiye girmeden boşalan kişilerdenseniz); İlişkiden 30 dk önce bir veya birden fazla kez penis ucuna, penis gövdesine ve penis dip kısmına sıkınız, bu işlemi ilişkiden 15 dk önce ve 5 dakika önce de tekrarlayınız.

Eğer boşalma süreniz normal sayılabilecek süredeyse, en az 5 dk süren cinsel birliktelikleriniz varsa ilişkiden 5 dk önce sadece penis ucuna veya isteğe göre penis dip kısmına da 1 kere sıkmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede ortalama 1 saate yakın erken boşalmayı geciktirme sağlayabilirsiniz.


Viga Geciktirici Sprey Kullanımı ile İlgili Tavsiyelerimiz

Viga geciktirici sprey, kullanımlarından tam performans elde etmek istiyorsanız, ilk başta belirttiğimiz gibi sprey penise tatbik edildikten sonra en az 12 dk. beklenmesidir. Bu süre geciktirici sprey in penise nüfus etmesini sağlayarak, penisteki hassasiyeti minimize etmek için yeterli olacaktır.

Tüm geciktirici ürünlerde olduğu gibi, viga geciktirici sprey kullanımlarında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biride viga geciktirici sprey kullanımlarında sonra, şayet oral seks yani (ağız yoluyla cinsel ilişki) yapılacaksa, penisin duru su ile durulanmasını tavsiye ederiz. Penisi durulama işlemi penis üzerinde kalan sprey kalıntılarının temizlenmesine ve partnerinizin ağzında oluşabilecek hoş olmayan tatların önüne geçecek ve cinselliğinizi daha keyifli hale gelmesini sağlayacaktır. Geciktirici sprey kullanımı çok basit bir üründür geciktirici sprey Ankara 0551 696 33 99.

Geciktirici sprey Ankara ve Türkiye’nin her yerinden 1 iş gününde elinizde olabilir. Erkeklerin en büyük ve korkulu rüyası olan erken boşalma sorunlarına çare olmak için üretilen Geciktirici Sprey, Erkeğin erken boşalmasını geciktirmeye yardımcı bir üründür. geciktirici sprey’e siz de hemen sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0551 696 33 99 numaralı telefonu arayıp sipariş verebilirsiniz.

Viga Geciktirici Sprey Sipariş Verin.

Aldığınız geciktirici spreyi öncelikle cinsel ilişkiye girmeden yaklaşık 30 dakika önce penisin üzerine 30 cm uzaklıkla püskürtünüz. Burada çıkan sıvıyı elinizle iyice penisinizin özellikle uç kısmına yediriniz. Elinizle ne kadar ovalarsanız etkisini o kadar çabuk gösterecektir. İyice bu sıvıyı yaydıktan sonra 30 dakika içerisinde cinsel ilişkiye girmeye hazır olacaksınız. Bu spreyi kullandıktan sonra yaklaşık olarak 3-4 saat süreyle cinsel ilişkiye girebileceksiniz. Erken boşalma sorununuzu kalıcı olarak geçirmese de anlık olarak bir kerelik geç boşalmanızı sağlayacaktır. Bu spreyi fazla püskürtmekten kaçınmanız gereklidir. Çünkü penis üzerinde kızarıklık ve yanmalara neden olabilir.

Erken boşalma, yaşlı genç ayrımı olmaksızın her yaşta ki erkeklerde görülür. Erken boşalma bazen ilk ilişkiden itibaren ortaya çıkabileceği gibi daha sonradan da oluşabilir. Düzensiz ilişki, stres ve psikolojik nedenlerden dolayı erken boşalmak meydana gelebilir.

Süper Viga Erken Boşalmayı geciktirici sprey erken boşalmayı önlemeye yardımcı formülü ile size ve partnerinize uzun süreli bir ilişki ve bununla beraber ve bundan dolayı daha fazla doyum sağlar. İçeriğindeki ereksiyona yardımcı, kan revanını arttırıcı maddeler sayesinde erkekler için performans arttırıcı, daha uzun süreli erekte olmasına ve geciktirici etkili özelliği sayesinde Süper viga delay spray erkeklerin zor gün dostudur.

Süper Viga geciktirici sprey , cinsel ilişkiden aldığınız hazzı fazlasıyla arttırır, buna rağmen erken boşalmanıza neden olmaz. İddia ediyoruz ki deneyeceğiniz Süper Viga Geciktirici Sprey diğer kullandığınız geciktiricilere arasında ki en iyi geciktirici olduğunu fark edeceksiniz. Almanya menşeli Süper viga delay spray for man Avrupa'da %100 müşteri memnuniyeti ile satılmaktadır, orjinaldir. Sadece Türkiye'de değil Dünyada da birçok erkek zaman zaman erken boşalma problemi yaşamaktadır. Geciktirici sprey viga ile boşalma sürenizi maksimum süreye uzatabilir, cinsel ilişkiden beklediğiniz zevki arttırabilir, eşinizi daha fazla memnun edebilirsiniz.


Süper Viga Geciktirici Sprey ile Geceleriniz Uzun Sürecek!