Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Geciktirici Sprey Eczane

Viga geciktirici sprey eczane erken boşalma sorununa ortadan kaldıran garantili ve kesin çözüm sağlayan müşteri memnuniyeti yüksek kalitesi onaylı alman malı bir üründür. Viga geciktirici sprey eczane kullanıldığında anında etkisini gösteren ve aynı zamanda penise sertlik kazandırarak ilişkiye zevk veren bir geciktiricidir. geciktirici sprey eczane E vitamini içerdiği için dokuyu tahriş etmez ve korur, partnerinizin mutluluk anından önce boşalmanızı önler. Viga sprey cinsel gücünüzü arttırıp erken boşalmanızı önleyecek etkiyi sağlayan bir içeriğe sahiptir. Viga 5000 geciktirici sprey orgazmı geciktirmek ve seksüel kapasitenizi arttırmak için formüle edilmiştir. Viga geciktirici sprey eczane Türkiye’nin her yerine özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Elazığ, Bursa, Kütahya, Konya, Antalya gibi illere en geç bir iş gününde, diğer illerimize 2 iş gününde elinizde olmaktadır. Viga geciktirici sprey eczane yollanan kargonun içinde size ulaşıncaya kadar içinde ne olduğunu kimsenin bilemeyeceği şekilde paketlenip kargolanır.


Geciktirici sprey Etkileri

Penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. geciktirici sprey Erken boşalmaya çare olduğu yıllardır bilinmektedir. Genelde film yıldızları tarafından boşalmayı önlemek için kullanılmaktadır. Filmlerde gördüğümüz uzun sevişme sürelerine sahip sahneler bu ürün kullanılarak yapılmaktadır.


Erken boşalma sorununuzu tedavi eder

  1. Normalinden 4-5 kat daha geç boşalmayı sağlar.
  2. Cinsel ilişkiyi uzatır.
  3. Etkisini 1 saat korur.
  4. İnsan sağlığına veya karşı cinse zararı yoktur.
  5. Almanya'dan ithaldir.
  6. Ortalama 50 ila 100 defa kullanılır.
  7. Pratik cepte kolayca taşınabilir.


Geciktirici sprey Kullanımı

Uygun dozda kullanılması önerilir. Kullanıcı sıkma miktarı ve etkisine göre kullanış miktarını kendisi ayarlamalıdır.

İlişkiye girmeden 5 veya 15 ila 30 dk. öncesinde penisin uç ve dip kısmına bir kez sıkmak suretiyle kullanılır.

Sıkma Süresi ve sıkma oranını kullanıcı kendisine göre ayarlamalıdır.

Eğer çok erken bir boşalma probleminiz varsa veya ilişkiye girmeden boşalan kişilerdenseniz; İlişkiden yarım saat önce bir veya birden fazla kez penis ucuna, penis gövdesine ve penis dibine sıkınız, bu işlemi ilişkiden 5-15 dakika önce de tekrarlayınız. geciktirici sprey eczane

Eğer boşalma süreniz normal sayılabilecek süredeyse, en az 5 dk süren cinsel birliktelikleriniz varsa ilişkiden 5 dk önce sadece penisin uç kısmına veya isteğe göre dibine de 1 kere sıkmanız yeterli olacaktır.

Bu sayede ortalama 1 saate yakın geciktirme sağlayabilirsiniz.