Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Gergedan Boynuzu 4'lü Set İçeriği


Gergedan boynuzu setinin içerisinde 1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti (5 Kapsül), 1 kutu Büyütücü XXL Tablet (5 Kapsül), 1 adet Bayanlara Özel Damla (15 ml) ve 1 adet Beylere Özel Geciktirici Sprey bulunmaktadır.


Gergedan Boynuzu Tableti

Gergedan tabletinin içerisinde Panax Gingseng, Çakşır ekstratı, Darulfulful, Zencefil, Epimedyum, Ginko Bloba, Demir Dikeni Ekstratı ve Keçiboynuzu bulunmaktadır.

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.

İçerisindeki afrodizyak bitkiler sayesinde cinsel isteği arttırır ve penise giden kan damarlarına etki eder. Penis dokularında kan dolaşımını arttırıp ereksiyonu daha etkili ve uzun kılar. Zevki doruklarda yaşamanıza destek olur. Düzenli kullanıldığında kalıcı etki bırakır. Tabiattaki en etkili olduğu ön görülen afrodizyak bitkilerin kombinasyonundan meydana gelir.Gergedan Boynuzu Büyütücü Tablet XXL

Gergedan büyütücü tabletin içerisinde Saw Palmetol, Ginseng, Harnup, Tarçın, Kakule, Karanfil, Kereviz Tohumu, Polen, Zerdeçal, Zencefil ve Epimedyum bulunmaktadır.

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.

Gergedan boynuzu büyütücü tabletinin içinde kullanılan ginseng bitkisi erkeklerde cinsel isteği arttırır ve bunun yanı sıra dolaşım sistemlerini de olumlu yönde etkiler. Bundan dolayı erkeklerin penisinin dokusunun gelişimine etki sağlar. Bu ürünü düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde bu etkiler sürekli olarak hayatınızda kalıcı bir hale gelir. Özellikle 3 kutu kullandığı zaman siz de aradaki farkı fark edecek ve bundan oldukça memnun kalabilirsiniz.Gergedan Boynuzu Geciktirici Sprey

Gergedan geciktirici spreyin içerisinde Deiyonize Water, Karanfil, Şerbetçi Otu, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben ve Propylparaben bulunmaktadır.

İhtiyaçtan 30 dakika önce cinsel bölgeye 3 - 4 kez sprey sıkılarak uygulanır.

Gergedan boynuzu geciktirici spreyin erken boşalmayı önlemeye yardımcı formülü ile size ve partnerinize uzun süreli bir ilişki ve bununla beraber ve bundan dolayı daha fazla doyum sağlar. İçeriğindeki ereksiyona yardımcı, kan revanını arttırıcı maddeler sayesinde erkekler için performans arttırıcı, daha uzun süreli erekte olmasına ve geciktirici etkili özelliği sayesinde erkeklerin zor gün dostudur.Gergedan Boynuzu Bayan Azdırıcı Damla

Gergedan bayan azdırıcı damlanın içerisinde Kırmızı Ginseng, Hemamalis Ekstratı, Panax, Mirifika Ekstratı, Melisa Ekstratı, Hayıt Ekstratı, Civanpençemi Ekstratı, Propolis ve Deiyonize Su bulunmaktadır.

İlişkiden 45 dakika önce çay, ılık su, kahve, vb. sıcak içeceklere 15 damla damlatılarak tüketilir. Alkol ile kullanılmaz!

Gergedan boynuzu bayan azdırıcı damlanın içeriğindeki bileşenlerin uyarıcı özelliğinden dolayı cinsel arzu verir, partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır, şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk sağlar ve en güzel cinsel ilişkiye hazırlar.

Gergedan Boynuzu Tablet Sipariş


Gergedan Boynuzu Tablet'in Etkileri

Gergedan tabletleri vücudun genel alanında kan basıncında bir değişikliğe meyal vermeden penis hücrelerine ve kanallarına giden kan dolaşımına katkı sağlar. Bu durum Peniste sertleşme ve ereksiyon problemini ortadan kaldırır ve sağlıklı ve uzun süreli ereksiyon sağlar.


  1. Erken boşalmayı önler.
  2. Sertleşme sorununu (iktidarsızlık) ortadan kaldırıp maksimum sertleşme sağlar.
  3. Cinsel birleşme sayısını artırır.
  4. Sperm sayısını çoğaltır.
  5. Penisteki kan akışını hızlandırır.
  6. İsteksizliği önler.
  7. Cinsel birleşmedeki stresi, korkuyu ve tedirginliği yok eder.
  8. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
  9. En üst düzey orgazm yaşamanıza yardımcı olur.


Gergedan Boynuzu Plus Seti ile maksimum güç, maksimum performans!