Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

GERGEDANPLUS | "Gergedan Boynuzu" Hapı Nedir?

Mutlu bir Cinsel Yaşam için!


Sertleşme (ereksiyon) problemi erkeklerin cinsel hayatındaki en büyük kabuslardan biridir. Eğer bu sorunu siz de yaşıyorsanız emin olun ki yalnız değilsiniz. Araştırmalara göre dünyadaki her 100 erkekten 20si bu problemi yaşamaktadır. Bu tür sorunlar yüzünden çekinerek doktora gidemeyenlerin sayısının epey fazla olduğu memleketimizde; Cinsel sorunlar, sağlık sorunu dışında aile içerisinde mutsuzlukların da nedeni olabiliyor. Bu sorunlar, ailevi problemler ile birlikte boşanmalara bile yol açabilmektedir. Cinsel sorunların ne derece dertler açtığının farkında olanlar, rahatsızlıklarını giderebilmek amacıyla doktor tedavisi görme ihtiyacı duyar. Bazıları ise bitkisel tedavileri tercih etmektedirler.

Gergedan boynuzu tableti, tam da bitkisel tedaviye ihtiyaç duyanların tercihidir. Hiçbir yanetkisi olmayan bu harika GergedanPlus Seti kullanmaya başlandığınız andan itibaren etkisini görmeye başlarsınız. Düzenli olarak kullanılması halinde de yaşanan tüm cinsel sorunları tamamen ortadan kaldırır. Kalbin kan pompalamasını düzene sokarak, damarlardaki kan akışını hızlandırıp, cinsel anlamda inanılmaz değişiklikler yaşatır. Erken boşalma, iktidarsızlık, cinselliğe ilginin azalması, geç ereksiyon olma sorunu, hissizlik gibi daha birçok rahatsızlıklara çare olan bu ürün mucizevi bir karışımdır.

Gergedan Boynuzunun en büyük özellikleri; cinsellik sorunların yarattığı huzursuzluğu, mutsuzluğu, içine kapanıklık gibi psikolojik sorunları da anında yok eder. Hayata bakış açınızı değiştirir, mutluluğunuzu arttırır. Bununla birlikte partnerinizi de tatmin edebilmiş olmanız sayesinde, kendinize olan özgüveniniz de artar. Artık kısa süren cinsel ilişkileriniz, bu ürün sayesinde git gide uzayacaktır. Ayrıca sertleşme durumunu had safhaya çıkarabilecektir. Damarlardakikan hızının artması sonucu, cinsel organınızdaki damarlarda bulunan kanın da hızlanmasıyla hem daha çok sertleşme yaşarsınız, hem daha çok keyif alırsınız hem de daha uzun cinsel hayatınız olur.

Erkeklik gücünü güvenli ve etkili bir şekilde takviye ettiği gibi, penis dokusunun gelişimine ve cinsel hayatınızdaki aktiviteleri daha tempolu bir hal almasına yardımcı olur. Daha kalıcı bir ereksiyon için yardımcı olur ve cinsel ilişkiden alınan zevki daha da yoğunlaştırır. Etkili afrodizyak içeren bitki özleri içerir. Gergedan tabletleri penis içindeki kan akışını arttırarak penis sertliğinin, kalınlığının artmasını ve ereksiyon hissini daha uzun süre yaşamanıza yardimci olur. Gergedan tabletler sayesinde sizler de cinsel hayatınızda değişim yaşamaya başlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cinsel yaşam sayesinde kişi kendini her yönden tatmin ve daha huzurlu hissetmektedir.

Gergedan Boynuzu'nun erkeklerin penis dokusu gelişimine katkıda bulunmasından dolayı cinsel ilişki sırasında oldukça etkili olacaktır. Sertleşme (ereksiyon) problemi olan bireyler bu ürünü büyük bir ilgi ile kullanmakta ve memnun kalmaktadırlar. Sizin de cinsel ilişki konusunda herhangi bir probleminiz varsa, siz de daha fazla sıkıntıya girmeden bu ürünü kullanmaya başlayın ve problemlerinizden kurtulun. Bakanlık onaylı bir üründür ve ciddi rahatsılığı olmayan herkes hiçbir sorun yaşamadan kullanabilir.

Gergedan Boynuzu Tablet Sipariş


Gergedan Boynuzu 4'lü Set İçeriği

Gergedan boynuzu setinin içerisinde 1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti (5 Kapsül), 1 kutu Büyütücü XXL Tablet (5 Kapsül), 1 adet Bayanlara Özel Damla (15 ml) ve 1 adet Beylere Özel Geciktirici Sprey bulunmaktadır.


Gergedan Boynuzu Tableti

Gergedan tabletinin içerisinde Panax Gingseng, Çakşır ekstratı, Darulfulful, Zencefil, Epimedyum, Ginko Bloba, Demir Dikeni Ekstratı ve Keçiboynuzu bulunmaktadır.İçerisindeki afrodizyak bitkiler sayesinde cinsel isteği arttırır ve penise giden kan damarlarına etki eder. Penis dokularında kan dolaşımını arttırıp ereksiyonu daha etkili ve uzun kılar. Zevki doruklarda yaşamanıza destek olur. Düzenli kullanıldığında kalıcı etki bırakır. Tabiattaki en etkili olduğu ön görülen afrodizyak bitkilerin kombinasyonundan meydana gelir.Gergedan Boynuzu Büyütücü Tablet XXL

Gergedan büyütücü tabletin içerisinde Saw Palmetol, Ginseng, Harnup, Tarçın, Kakule, Karanfil, Kereviz Tohumu, Polen, Zerdeçal, Zencefil ve Epimedyum bulunmaktadır.Gergedan boynuzu büyütücü tabletinin içinde kullanılan ginseng bitkisi erkeklerde cinsel isteği arttırır ve bunun yanı sıra kan dolaşımını da olumlu yönde etkiler. Bu nedenden dolayı erkeklerin penisinin dokusunun gelişimine olumlu yönde etkiler. Bu ürünü düzenli bir şekilde kullandığınızda bu etkiler sürekli olarak hayatınızda kalıcı olur. Özellikle 3 kutu kullandığınız zaman siz de aradaki farkı fark edeceksiniz ve bundan memnun kalacaksınız.Gergedan Boynuzu Geciktirici Sprey

Gergedan geciktirici spreyin içerisinde Deiyonize Water, Karanfil, Şerbetçi Otu, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben ve Propylparaben bulunmaktadır.

İhtiyaçtan 30 dakika önce cinsel bölgeye 3 - 4 kez sprey sıkılarak uygulanır.

Gergedan boynuzu geciktirici spreyin erken boşalmayı önlemeye yardımcı formülü ile size ve partnerinize uzun süreli bir ilişki ve bununla beraber ve bundan dolayı daha fazla doyum sağlar. İçeriğindeki ereksiyona yardımcı, kan revanını arttırıcı maddeler sayesinde erkekler için performans arttırıcı, daha uzun süreli erekte olmasına ve geciktirici etkili özelliği sayesinde erkeklerin zor gün dostudur.Gergedan Boynuzu Bayan Azdırıcı Damla

Gergedan bayan azdırıcı damlanın içerisinde Kırmızı Ginseng, Hemamalis Ekstratı, Panax, Mirifika Ekstratı, Melisa Ekstratı, Hayıt Ekstratı, Civanpençemi Ekstratı, Propolis ve Deiyonize Su bulunmaktadır.

İlişkiden 45 dakika önce çay, ılık su, kahve, vb. sıcak içeceklere 15 damla damlatılarak tüketilir. Alkol ile kullanılmaz!

Gergedan boynuzu bayan azdırıcı damlanın içeriğindeki bileşenlerin uyarıcı özelliğinden dolayı cinsel arzu verir, partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır, şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk sağlar ve en güzel cinsel ilişkiye hazırlar.


Gergedan Boynuzu Etkileri

Gergedan tabletleri vücudun genel alanında kan basıncında bir değişikliğe meyal vermeden penis hücrelerine ve kanallarına giden kan dolaşımına katkı sağlar. Bu durum Peniste sertleşme ve ereksiyon problemini ortadan kaldırır ve sağlıklı ve uzun süreli ereksiyon sağlar.


 1. Erken boşalmayı önler.
 2. Sertleşme sorununu (iktidarsızlık) ortadan kaldırıp maksimum sertleşme sağlar.
 3. Cinsel birleşme sayısını artırır.
 4. Sperm sayısını çoğaltır.
 5. Penisteki kan akışını hızlandırır.
 6. İsteksizliği önler.
 7. Cinsel ilişkideki korkuyu, stresi ve tedirginliği yok eder.
 8. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
 9. En üst düzey orgazm yaşamanız konusunda yardımcıdır.Gergedan Boynuzu Tabletin Kullanımı

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.
Her kutuda 5 adet tablet bulunmaktadır.


Uyarılar / Önlemler

 1. Haftada 1 adetten fazla kullanmayınız.
 2. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
 3. 18 yaşından küçüklerin kullanmaları önerilmez.
 4. Emziren ya da Hamile kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.
 5. Kalp, damar ve tansiyon rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.
 6. Ciddi rahatsızlıkları olan ve sürekli ilaç kullanan bireylerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.


Gergedan Boynuzu Yan Etkisi

Gergedan Boynuzunun bilinen yan etkisi yoktur.
İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kişilerde deride hafif kızarıklık veya mide ekşimesi yapabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kullanımı kısa süre için durdurmanızı ve sebebin ne olduğunu gözlemlemenizi tavsiye ediyoruz.
Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde doktorunuza danışınız.


Gergedan Boynuzu Plus Seti ile maksimum güç, maksimum performans!