Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Gergedan Boynuzu Tableti Hakkında

Maksimum Güç, Maksimum Performans!


Ereksiyon problemi erkeklerin cinsel hayatındaki kâbuslarının başında gelmektedir. Eğer bu sorunu sizde yaşıyorsanız yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Araştırmalara göre dünyadaki her yüz erkekten yirmisi ereksiyon problemi yaşamaktadır. Bu tür sorunlar yüzünden çekinerek doktora gidemeyenlerin sayısının epey fazla olduğu memleketimizde; Cinsel sorunlar, sağlık sorunu dışında aile içerisinde mutsuzlukların da nedeni olabiliyor. Bu sorunlar, ailevi problemlerin yanında boşanmalara bile yol açtığı bilinmektedir. Cinsel sorunların ne derece dertler açtığının farkında olanlar, rahatsızlıklarını giderebilmek amacıyla doktor tedavisi görme ihtiyacı duyar. Bazıları ise bitkisel tedavileri tercih etmektedirler.

Gergedan boynuzu, tam da bitkisel tedaviye ihtiyaç duyanların tercihidir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu harika ürün kullanılmaya başlandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Düzenli olarak kullanılması halinde de yaşanan tüm cinsel problemleri tamamen yok eder. Kalbin kan pompalamalarını düzene sokarak, damarlardaki kan basıncının artmasına destek olur. Damarlardaki kanın akışının hızlanmasıyla cinsel anlamda inanılmaz değişiklikler yaşanır. Erken boşalma, iktidarsızlık, cinselliğe ilginin azalması, geç ereksiyon olma sorunu, hissizlik gibi daha birçok rahatsızlıklara çare olan bu ürün mucizevi bir karışımdır.

Gergedan boynuzu'nun en büyük özellikleri; cinsellik sorunların yarattığı huzursuzluğu, mutsuzluğu, içine kapanıklık gibi psikolojik sorunları da anında yok eder. Hayata bakış açınızı değiştirir, mutluluğunuzu arttırır. Bunun yanı sıra partnerinizi de tatmin edebilmeniz sayesinde, kendinize olan özgüveniniz artar. Artık kısa süren cinsel hayatınız, bu ürün sayesinde gittikçe uzayacaktır. Ayrıca sertleşme durumunu had safhaya çıkarabilecektir. Damarlardaki kanın hızını arttırması sonucu, cinsel organınızdaki damarlarda bulunan kanın da hızlanmasıyla hem daha üstün bir sertleşme yaşarsınız, hem daha çok haz alırsınız hem de daha uzun özel hayatınız olur.

Gergedan tablet erkeklik gücünü güvenli ve etkili bir şekilde takviye ettiği gibi penis dokusunun gelişimine, cinsel hayatınızdaki aktiviteyi uyarabilir ve daha tempolu bir cinsel hayat sunabilir. Daha kalıcı bir ereksiyon için yardımcı olan ve cinsel birleşmeden alınan zevki daha da yoğunlaştırabilir. Etkili afrodizyak içeren bitki özleri içerir. Gergedan tabletleri penis içindeki kan akışını arttırarak penis sertliğinin, kalınlığının artmasını ve ereksiyonun hissini daha uzun süre yaşamanızı sağlayabilir. Gergedan tabletler sayesinde sizler de cinsel hayatınızda değişim yaşamaya başlayabilirisiniz. Sağlıklı bir cinsel yaşam sayesinde kişi daha huzurlu ve kendini her yönden tatmin hissetmektedir.

Cinsel ilişkiniz sırasında erkeklerin penisinin dokusunun gelişimine de katkıda bulunmasından dolayı oldukça etkili olacaktır. Sertleşme sorunu olan erkeklerde bu ürünü büyük bir ilgi ile kullanmakta ve memnun kalmaktadır. Sizin de cinsellikle ilgili herhangi bir sorununuz var ise siz de daha fazla sıkıntıya girmeden hemen bu ürünü kullanmaya başlayın ve sorunlarınızdan kurtulun. Bakanlık onaylı olmasından dolayı herkes hiçbir sorun yaşamadan kullanabilir.

Gergedan Boynuzu Tablet Sipariş


Gergedan Boynuzu 4'lü Set İçeriği

Gergedan boynuzu setinin içerisinde 1 kutu Gergedan Boynuzu Tableti (5 Kapsül), 1 kutu Büyütücü XXL Tablet (5 Kapsül), 1 adet Bayanlara Özel Damla (15 ml) ve 1 adet Beylere Özel Geciktirici Sprey bulunmaktadır.


Gergedan Boynuzu Tableti

Gergedan tabletinin içerisinde Panax Gingseng, Çakşır ekstratı, Darulfulful, Zencefil, Epimedyum, Ginko Bloba, Demir Dikeni Ekstratı ve Keçiboynuzu bulunmaktadır.

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.

İçerisindeki afrodizyak bitkiler sayesinde cinsel isteği arttırır ve penise giden kan damarlarına etki eder. Penis dokularında kan dolaşımını arttırıp ereksiyonu daha etkili ve uzun kılar. Zevki doruklarda yaşamanıza destek olur. Düzenli kullanıldığında kalıcı etki bırakır. Tabiattaki en etkili olduğu ön görülen afrodizyak bitkilerin kombinasyonundan meydana gelir.Gergedan Boynuzu Büyütücü Tablet XXL

Gergedan büyütücü tabletin içerisinde Saw Palmetol, Ginseng, Harnup, Tarçın, Kakule, Karanfil, Kereviz Tohumu, Polen, Zerdeçal, Zencefil ve Epimedyum bulunmaktadır.

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.

Gergedan boynuzu büyütücü tabletinin içinde kullanılan ginseng bitkisi erkeklerde cinsel isteği arttırır ve bunun yanı sıra dolaşım sistemlerini de olumlu yönde etkiler. Bundan dolayı erkeklerin penisinin dokusunun gelişimine etki sağlar. Bu ürünü düzenli bir şekilde kullandığınız takdirde bu etkiler sürekli olarak hayatınızda kalıcı bir hale gelir. Özellikle 3 kutu kullandığı zaman siz de aradaki farkı fark edecek ve bundan oldukça memnun kalabilirsiniz.Gergedan Boynuzu Geciktirici Sprey

Gergedan geciktirici spreyin içerisinde Deiyonize Water, Karanfil, Şerbetçi Otu, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben ve Propylparaben bulunmaktadır.

İhtiyaçtan 30 dakika önce cinsel bölgeye 3 - 4 kez sprey sıkılarak uygulanır.

Gergedan boynuzu geciktirici spreyin erken boşalmayı önlemeye yardımcı formülü ile size ve partnerinize uzun süreli bir ilişki ve bununla beraber ve bundan dolayı daha fazla doyum sağlar. İçeriğindeki ereksiyona yardımcı, kan revanını arttırıcı maddeler sayesinde erkekler için performans arttırıcı, daha uzun süreli erekte olmasına ve geciktirici etkili özelliği sayesinde erkeklerin zor gün dostudur.Gergedan Boynuzu Bayan Azdırıcı Damla

Gergedan bayan azdırıcı damlanın içerisinde Kırmızı Ginseng, Hemamalis Ekstratı, Panax, Mirifika Ekstratı, Melisa Ekstratı, Hayıt Ekstratı, Civanpençemi Ekstratı, Propolis ve Deiyonize Su bulunmaktadır.

İlişkiden 45 dakika önce çay, ılık su, kahve, vb. sıcak içeceklere 15 damla damlatılarak tüketilir. Alkol ile kullanılmaz!

Gergedan boynuzu bayan azdırıcı damlanın içeriğindeki bileşenlerin uyarıcı özelliğinden dolayı cinsel arzu verir, partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır, şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk sağlar ve en güzel cinsel ilişkiye hazırlar.


Gergedan Boynuzu Tablet'in Etkileri

Gergedan tabletleri vücudun genel alanında kan basıncında bir değişikliğe meyal vermeden penis hücrelerine ve kanallarına giden kan dolaşımına katkı sağlar. Bu durum Peniste sertleşme ve ereksiyon problemini ortadan kaldırır ve sağlıklı ve uzun süreli ereksiyon sağlar.


 1. Erken boşalmayı önler.
 2. Sertleşme sorununu (iktidarsızlık) ortadan kaldırıp maksimum sertleşme sağlar.
 3. Cinsel birleşme sayısını artırır.
 4. Sperm sayısını çoğaltır.
 5. Penisteki kan akışını hızlandırır.
 6. İsteksizliği önler.
 7. Cinsel birleşmedeki stresi, korkuyu ve tedirginliği yok eder.
 8. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
 9. En üst düzey orgazm yaşamanıza yardımcı olur.Gergedan Boynuzu Tablet'in Kullanımı

Haftada 1 kez aktiviteden 1 saat önce hafif aç karnına 1 tablet bol su ile alınır.
Her kutuda 5 adet tablet bulunmaktadır.


Uyarılar / Önlemler

 1. Haftada 1 adetten fazla kullanmayınız.
 2. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
 3. 18 yaşından küçüklerin kullanmaları önerilmez.
 4. Hamile ya da emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.
 5. Kalp, damar ve tansiyon rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.
 6. Ciddi rahatsızlıkları olan ve sürekli ilaç kullanan bireylerin kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.
 7. İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kullanıcılarda mide ekşimesi ve deride hafif kızarıklık yapabilir.


Gergedan Boynuzu Tabletinin Yan Etkisi

Gergedan Boynuzu Tabletinin bilinen yan etkisi yoktur.
İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özlerine karşı alerjisi olan kullanıcılarda mide ekşimesi ve deride hafif kızarıklık yapabilir. Bu gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kullanımı kısa süreli olarak durdurmanızı ve sebebin ne olduğunu gözlemlemenizi tavsiye ederiz.
Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde doktorunuza danışınız.


Gergedan Boynuzu Plus Seti ile maksimum güç, maksimum performans!