Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL


Kamagra jel

Kamagra oral jel ile daha ateşli geceler artık ereksiyon ve sertleşme sorununa en kolay çözüm. İlişkilerde en büyük sorun hem erkek hem kadın için cinsel isteksizliktir. Zaman içinde kadın ve erkeklerde birbirine karşı bir cinsel isteksizlik oluşmaktadır. Cinsel isteksizlik kamagra jel en büyük yardımcınız.

Kamagra jel özel bir üründür 7 adet meyve aromalı jelden oluşmaktadır bitkisel ereksiyon tableti ilişkiden yarım saat önce alınması tavsiye olunur. Partneriniz ve size inanılmaz bir gece geçirmenize yardımcı olur. Kamagra jel cinsel ilişki problemleri olan ve buna bağlı olarak ilişki yaşamaktan kaçınan erkekleri cinsel hayatlarında daha aktif hale getirmektedir. Partnerlerine yaklaşmalarını sağlayan ve ilişki esnasında vermiş olduğu cinsel güç ve enerji ile özgüvenlerini arttırmaktadır. Kamagra jel ereksiyon ilişki öncesinde ki bütün stres ve tedirginliğinizi alır arka arkaya dilediğiniz kadar sex yapmanıza ve partnerinizi dilediği doyum noktasına ulaştırmanıza olanak sağlar.


İçinde toplam 7 adet çeşitli meyve tadı bulunmasından dolayı bu meyveyi sevenler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kamagra jel kullanımı çok rahattır, isteğe göre meyve suyuna karıştırılarak kullanımı sağlanır. Kamagra jel Ya da direk ağız yolu ile emilerek kullanımı gerçekleştirilir.

Cinsel uyarıcı afrodizyak olarak %100 etkili bu ürün, etkisini 2 gün boyunca korur.


Kamagra jelin Erkeklerde Etkisi

  1. Cinsel performansı artırır,
  2. Erken boşalma problemini yok eder, uzun süreli ilişki sağlar,
  3. Dikleşme ve sertleşmeyi maksimum sağlar,
  4. Damarları genişlettiğinden, daha fazla irilik ve kalınlık sağlar,
  5. Maksimum seksualite sağladığından partnerinize mutluluk kazandırır.


Kamagra jelin Kadınlarda Etkisi

  1. Uyarıcı olduğundan cinsel isteklilik verir,
  2. Arzu kazandırdığından partnerinize karşı istekliliği artırır,
  3. Şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk sağlar,
  4. İlişkiye hazırlar,
  5. Afrodizyak etkisi vardır.

Kamagra jel Kullanımı

Ağız bölgesiyle emilerek kullanılmaktadır. Tablet yutmanıza ya da diğer ürünler gibi yöntemlere gerek yoktur. kamagra jel Hatta dileyen herkes, meyve suyu ile karışım hazırlayarak da bu ürünü rahatça kullanabilir.

Kullanım için en ideal zaman; ilişkiye girmeden 30 ila 60 dakika öncedir. Bu süre öncesinde kullanmanız en iyi etkiyi almanıza neden olacaktır. Ayrıca; ürünü mutlaka günde en fazla 1 (bir) kere kullanınız. Aksi halde, ciddi oranda sorunlar yaşayabilirsiniz.