Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Kibarlı Panax

Kibarlı Panax ginseng yaygın olarak kullanılan çeşitli rahatsızlıkları tedavisine yardımcı ürün olarak kullanılan bir bitkisel çözümdür. Öncelikle psikolojik komplikasyonların tedavisinde kullanılan, Kibarlı Panax ginseng de olanlara sağlığını iyileştirmek için bulundu diyabet ve hatta özellikle kanser tedavisi ile çalışan hastalarda, bağışıklık fonksiyonu artırılmasına yardımcıdır.

Panax ginseng aktif madde ginsenosidler olarak bilinen bir maddedir. Ginsenosides çalışma sayesinde, Panax ginseng, başka diğer ginseng ürün daha, hipotalamus, hipofiz ve adrenal bezler üzerinde iyi çalışır düşünülmektedir.


Kibarlı Panax Sipariş

Kibarlı panax

Ülkemizin en ünlü Herbalist Doktorları arasında yer alan Mustafa Eraslan, medya tarafından da yakından takip edilmektedir. Ulusal, yerel ve uydu aracılığıyla yayın yapan televizyonlar başta olmak üzere, gazete ve internet ortamında da hakkında birçok bilgiye rastlayabileceğiniz Mustafa Eraslan, yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle basın tarafından yakından takip edilmektedir. Konuk olduğu televizyon kanallarındaki programları, halkımız tarafından ilgiyle takip edilmekte olup, onbinlerce seveni tarafından programları sürekli takip edilmektedir.

Kibarlı Panax, başta Dr. Mustafa Eraslan olmak üzere alanında uzman ve konu hakkında birçok başarıya imza atmış kişiler tarafından geliştirilen bir bitkisel üründür. Panax oldukça sağlıklı ve yan etkisi olmayan bir üründür. kibarlı panax formülünün sadece bitkisel karışımlardan oluşması, ürünün içinde hiçbir katkı veya kimyasal maddenin olmadığına işarettir. Panax’ın kullanımının yaygınlaşmasını sağlayan birçok etken vardır.


Panax nelere iyi gelir?

Panax hakkında yanlış bilinen bilgilerden birisi de hastalıklara karşı kesin çözüm olması ile alakalıdır. Ancak şöyle durum vardır ki panax hiçbir hastalığın kesin çözümü olarak ortaya çıkmamıştır. Yanlış şekilde lanse edilen bu bilgi de birçok bilgi kirliliğinin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Elbette ki Panax birçok rahatsızlık için fayda oluşturabilecek özelliğe sahiptir fakat bu sadece fayda ile sınırlı kalmaktadır. Hiçbir şekilde tıbbi ilaç olmadığından dolayı, kesin çözüm de söz konusu değildir. Bu açıdan baktığımızda da bilgi kirliliği oluşmasının doğal olduğu görülmektedir. kibarlı


Kibarlı Panax içindekiler

1. Ginseng Panax:
Ginseng Panax, yüzyıllardır Uzak Doğu’da ve Amerika’da kullanılan ve şifalı bitkiler arasında ki en çok kullanılan üründür. Birçok araştırmalar sonucunda faydaları şöyle sıralanmıştır; Ginseng Panax, akciğer, sindirim sistemi, kalp ve böbrekler üzerinde birçok yararı vardır. Ayrıca kronik hastalıkların yanında ruhsal problemlere de yardımcı olmaktadır.


2. Tribulus Terresti:
Damar içi problemlere yardımcı, erkeklerde sperm sayısını arttırmaya, kolestrol’ü düşürmeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca Tribulus Terresti bitkisi, vücut direncini arttırmaya yardımcı olur.


3. Avena Sabita:
Kalp hastalığı riskinde, kısırlık ve iktidarsızlıkta, erken boşalmada, kadınsal problemlerde ve daha birçok cinsel problemin giderilmesinde büyük faydaları, yararları olduğu gözlemlenmiştir.Kibarlı Panax ın etkileri

 1. Hipertansiyonun normal seviyelere gelmesinde,
 2. Kan basıncının düzenlenmesinde,
 3. Kolesterol seviyesinin azaltılmasında,
 4. Sperm sayısı ve kalitesinin arttırılmasında,
 5. Erken boşalma sorununda,
 6. İktidarsızlıkta – Ereksiyon (sertleşme) problemlerinde,
 7. Testosteron seviyesinin arttırılmasında,
 8. Erkek ve kadında cinsel istek kaybının önlenmesinde,
 9. Erkek ve bayanlardaki kısırlık problemlerinde,
 10. Kadınların yumurtalık problemlerinde,
 11. Kas gücünün ve dayanıklılığının arttırılmasında,