Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL


Lw6090

Lw6090 ile Fazlaşan kilolardan ve hareketsizlikten dolayı alınan kilolardan dolayı zayıflama çılgınlığı büyüdükçe zayıflama hapları, ürünler arasındaki rekabette artmaktadır. Lw6090.

Lw6090 zayıflama hapı

lw6090 ile istenmeyen kilolara son şimdi lw6090 zayıflama hapı güçlü bir yağ yakıcıdır, bileşenlerinde bulunmakta olan L-Carnitinenin vücut içerisindeki yağların yakımını kolaylaştırıcı etkisi bulunmaktadır. Bu sayede vücut içerisinde depolanmış olan yağların yakımı ile birlikte kilo verilmesine destek olur. Spor yapan kişilerin destek ürün olarak kullandıkları L-Carnitine kişilerde kaslar içerisine yerleşmiş olan yağlarında yakılmasına yardımcı olur. Ayrıca kişilerin sahip olduğu metabolizma yavaşlığının önüne geçilebilmesi yönünde etki gösterir. Piyasada bulunan zayıflama hapları arasında lw6090.

Lw6090

LW6090 Kullanım Şekli

Yemeklerden 30 dakika önce sabah akşam 2 kapsül alınır. 60 Bitkisel kapsül. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Bütün takviyelerde olduğu gibi, hamile, emzirmekte olanlar veya daimi ilaç kullananlar; ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışınız. lw6090 içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür, Formülasyonda bulunan krom, insan organizmasından karbonhidrat metabolizması için önemlidir. Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir. LW 60 90'ın içerisindeki L-Carnitine'nin vücuda başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Vücuttaki yağarın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Bu nedenle de enerji açığa çıkar. Pek çok araştırma L-Carnitine'nin spor dayanıklılığın arttırmada faydalı olduğunu göstermiştir. HHS lw6090 enerji üretimindeki rolü, erkeklerde üretkenliğin artmasında destek olması açısından da önemli bir yeri tutmaktadır. Likopen çok güçlü bir antioksidandır ve zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur. Yeşil çay cildi sıkılaştırır, zayıflama sürecinde cilt sarkmalarını önler.

UYARI: LW6090 bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.