Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Maurers Zayıflama Hapı

Sizde artık hayallerinizi ertelemeyin kolay ve zahmetsiz bir şekilde bu mükemmel maurers zayıflama hapı ile sizde forma girebilir ve fazla kilolarınızdan etkili bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bu ürün kullanmaya başladığınız ilk andan itibaren kan dolaşımını hızlandırarak vücutta depo edilen yağların etkili bir şekilde yakılmasına yardımcı olur. Bu maurers Zayıflama hapını kullanmaya başladığınızda ağızda kuruluk hissi yaşayabilirsiniz ancak bu sayede daha fazla su tüketimi sağlayarak yağların daha etkili bir şekilde parçalanmasını sağlayabilirsiniz. Fazla kilolar sizin içinde artık sorun olmaktan çıksın ve harika bir görünüme kolay ve zahmetsiz bir şekilde sahip olun. Artık spor yapmaya vaktim yok ve katı diyetlere katlanamıyorum diye dert etmenize gerek yok maurers çok kısa bir sürede sizi hayal ettiğiniz vücuda kavuşturacaktır. Maurers zayıflama hapı ankarada bir telefon kadar uzak maurers zayıflama hapı resmi satış sitesi sizde hemen maurers siparişi verebilir ve hemen zayıflamaya başlayabilirsiniz maurers ile tüm konularda destek ve sipariş vermek için 0312 241 33 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz maurers zayıflama hapı hem bölgesel, hem genel zayıflama hem de sıkılaştırıcı etkiye sahip bitkisel bir gıda takviyesidir. maurers nin en büyük farkı pek çok zayıflama ürününün içeriğinde bulunmayan ya da çok az bulunan Yeşil Çay ve Buğday Çimi'nin bileşeninde artırılmış olması. Bu şekilde daha çok terlemenize ve bu yolla daha çok kilo kaybına yardımcı olmaktadır.


Bölgesel Yağları Gidermeye Yardımcı

Maurers, göbek, bel ve basen bölgesi gibi hareketsiz bölgelerdeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Bölgesel zayıflama kişinin vücudunda yer alan bazı bölgelerde biriken yağların vücuttan atılması işlemine denilmektedir. Maurers bu bölgelerdeki yağlara etki ederek, şikayet ettiğiniz bu bölgelerden kurtulmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha Tok Bir Yaşam

Gün boyunca acıkmamak, etkili bir şekilde kilo vermenin en önemli yöntemlerindendir. Aç olduğumuz zaman o an bize ne uygun geliyorsa yeriz ve besin değerlerini göz ardı ederiz.

maurers iştahınızı azaltıp tokluk hissinizi desteklemeye yardımcı olmaktadır. Yemek yeme arzusunu kesmeye, tatlıya olan iştahın azalmasına, içeriğindeki bileşenler ile enerjinizi korumaya, gün içerisinde yorgun ve bitkin kalmanızı önlemeye yardımcı olur.


Maurers Zayıflama Hapı Sipariş

Maurers Bitkisel Zayıflama Hapı İçeriği

MAURERS 'in içeriğinde en kuvvetli doğal iştah kesici Sinefrin bulunur. Ayrıca iştah kesici özelliği; Garcinia Cambogia, Cinnamon Bark ve Plantain ile desteklenerek en üst seviyeye ulaştırılmıştır. Gün içerisinde sizi tok tutar

Maurers, 36 kapsüllük bitkisel içeriği ile güçlü ve güvenli bir şekilde kilo kontrolü sağlamaya, açlık hissinizi bastırmaya, kan şekerinizi düzenlemeye, yağ kaybını hızlandırmaya yardımcı olur. Maurers antioksidan etki göstererek serbest radikallerin oluşumunu da engeller. Maurers tamamen doğal ve bitkiseldir.

Maurers Kullanımı

Maurers, günde 1 Kapsül kalvaltıdan önce 1 bardak su ile alınır. 1 Adet maurers 36 kapsüldür. 1 Kapsül 480 Mg.'dır.

Maurers kullanıcıları gün içerisinde hem sağlık hem maurers'in etkisini maksimuma çıkarmak içi 30 dk normal tempoda düz koşu ya da yürüyüş yapmaları önerilir. maurers


Uyarılar Ve Yan Etkiler

Metabolizmadan metabolizmaya değişiklik göstermesine rağmen bazı bünyelerde;
1 - Ağızda kuruluk
2 - Baş ağrısı
3 - Kabızlık
gibi yan etkileri görülmesine rağmen ilk 1 hafta kullanım sonucunda bünyenin maurers uyum sağlamasıyla görülen bu yan etkiler kaybolacaktır.
Not: Belirlenen bu yan etkiler her bünyede görülmesi söz konusu değildir. Kullanan bir çok müşterimizde bu tarz şikayetlere rastlanılmamıştır.

Maurers Zayıflama Hapı reçeteye tabii olmayan bitki karışımından oluşmaktadır.
İLAÇ DEĞİLDİR. Gıda takviyesidir.

Maurers Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. maurers, direk olarak herhangi bir rahatsızlık ve hastalığı önleme veya tedavi amacı ile kullanılmaz.

2. Hamile bayanların kullanması önerilmez.

3. Kronik rahatsızlığı olanların doktor tavsiyesi ile kullanması önerilir.

4. Ürün bileşiminde bulunan maddelerden birine alerjisi olanlar kullanmaz.

5. Güneş ışığından koruyarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

6. Rutubetsiz ortamda ağzı kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz.


Maurers Zayıflama Hapı