Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Saç Bakım Ürünleri

Restoria Discreet

Restoria discreet losyon; Saç Renginizi saçınızı boyamadan doğal bir yöntem ile bir ton koyulaştırmak istermisiniz. Sık sık saç boyamak saçlarınızın kırılmasına, matlaşmasına ve bakımsız görünmesine neden olur. Bu nedenle saçlarınızın rengini doğal bir yöntemle değiştirmek saçınıza zarar vermeyecek bir yöntemdir.
Restoria Discreet losyon boya değildir, içerdiği özel karışım sayesinde, saçlarınıza renk veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur. restoria discreet Saç rengi gözetmeksizin her türlü saça titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim sağlamaz . Saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. Restoria discreet krem saçınızın beyaz kısımlarına uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz ya da beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Restoria Discreet Krem ve Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir. Saçın yapısına ve kişisel tercihe göre krem ve losyondan biri tercih edilmelidir.

Youthair losyon

Youthair losyon saçlarınızın yeniden eski rengine kavşturmasına yardımcı olan kısa sürede Etkili sonuçlar Almanıza Yardımcı olan Youthair losyon ile kısa sürede İstediğiniz Sonuçlara sahip olabileceğiniz youthair losyon ile kısa sürede İstediğiniz Sonuçlara sahip olabilirsiniz. İnsanların Beğenisini kazanan youthair ile başarı kaçınılmaz. Siz de Kısa Sürede İstediğiniz Sonuçlara sahip olmak istiyorsanız. Youthair Losyonu Düzenli Olarak Kullandığınız Zaman İstediğiniz Sonuçlara sahip olabilirsiniz.

Rogaine

Saçlarınızla ilgili problemlerinizin olmasından dolayı şikayetçi misiniz? Saçlarınızın çok dökülmesinden dolayı bir türlü istediğiniz şekilde saçlarınızı koruyamıyor musunuz? Saçlarınızın daha etkili şekilde büyümesini sağlamak, canlılık kazandırmak gibi düşünceleriniz olmasına rağmen, şampuanlarla bu isteklerinizi yeterli derece de başarılı olarak gerçekleştiremiyorsanız ve bu durumdan dolayı memnuniyetsizliğinizi belirtiyorsanız o halde sizlere rogaine ürününü öneriyoruz. Bu köpük ürünü, günümüzde erkeklerin saçlarının kafalarında kalması için çok yararlı bir üründür. Çünkü saçlar, çevresel faktörlerden tutun da genetik problemlere kadar her yönde dökülme sorunu yaşatabilir. Sizlerde böyle durumlarda en sağlıklı şekilde rogaine kullanabilir, sorunlu saçlarınızın temelinden bu problemi gidererek daha sağlıklı ve başarılı şekilde saçlarınızın oluşmasını sağlayabilirsiniz.