Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Rogaine

Rogaine ile sağlıklı saçlara merhaba. Rogaine saç dökülmesini ve yeni saç çıkarmada bir numaralı üründür. Saçlarınızın çok dökülmesinden dolayı bir türlü istediğiniz şekilde saçlarınızı koruyamıyor musunuz? Rogaine Saçlarınızın daha etkili şekilde büyümesini sağlamak, canlılık kazandırmak gibi düşünceleriniz olmasına rağmen, şampuanlarla bu isteklerinizi yeterli derece de başarılı olarak gerçekleştiremiyorsanız ve bu durumdan dolayı memnuniyetsizliğinizi belirtiyorsanız o halde sizlere rogaine ürününü öneriyoruz. Bu rogaine köpük ürünü, günümüzde erkeklerin saçlarının kafalarında kalması için çok yararlı bir üründür. Çünkü saçlar, çevresel faktörlerden tutun da genetik problemlere kadar her yönde dökülme sorunu yaşatabilir. Sizlerde böyle durumlarda en sağlıklı şekilde rogaine kullanabilir, sorunlu saçlarınızın temelinden bu problemi gidererek daha sağlıklı ve başarılı şekilde saçlarınızın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Rogaine Köpük

Restoria discreet colour restorıng cream

Restoria dİscreet colour restorıng cream saçlarınızın eski rengine kavuşmasına yardımcı olan fakat boya olmayan bir üründür. restoria discreet colour restorıng cream Saç Renginizi saçınızı boyamadan doğal bir yöntem ile bir ton koyulaştırmak istermisiniz. Sık sık saç boyamak saçlarınızın kırılmasına, matlaşmasına ve bakımsız görünmesine neden olur. Bu nedenle saçlarınızın rengini doğal bir yöntemle değiştirmek saçınıza zarar vermeyecek bir yöntemdir.

Restoria Discreet losyon boya değildir, içerdiği özel karışım sayesinde, saçlarınıza renk veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur. restoria discreet Saç rengi gözetmeksizin her türlü saça titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim sağlamaz . Saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. Restoria discreet krem saçınızın beyaz kısımlarına uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz ya da beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Restoria Discreet Krem ve Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir. Saçın yapısına ve kişisel tercihe göre krem ve losyondan biri tercih edilmelidir.

Restoria discreet colour restorıng cream