Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Saç Problemleri ve saç dökülmesi tedavisi

Rogaine Foam

Rogaine foam köpük sprey; Saçlarınızla ilgili problemlerinizin olmasından dolayı şikayetçi misiniz? Saçlarınızın çok dökülmesinden dolayı bir türlü istediğiniz şekilde saçlarınızı koruyamıyor musunuz? Rogaine Saçlarınızın daha etkili şekilde büyümesini sağlamak, canlılık kazandırmak gibi düşünceleriniz olmasına rağmen, şampuanlarla bu isteklerinizi yeterli derecede başarılı olarak gerçekleştiremiyorsanız ve bu durumdan dolayı memnuniyetsizliğinizi belirtiyorsanız o halde sizlere rogaine ürününü öneriyoruz. Bu rogaine köpük ürünü, günümüzde erkeklerin saçlarının kafalarında kalması için çok yararlı bir üründür. Çünkü saçlar, çevresel faktörlerden tutun da genetik problemlere kadar her yönde dökülme sorunu yaşatabilir. Sizlerde böyle durumlarda en sağlıklı şekilde rogaine kullanabilir, sorunlu saçlarınızın temelinden bu problemi gidererek daha sağlıklı ve başarılı şekilde saçlarınızın oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Restoria Discreet

Restoria Discreet losyon boya değildir. Restoria discreet losyon Saç Renginizi saçınızı boyamadan doğal bir yöntem ile bir ton koyulaştırmak istermisiniz. Sık sık saç boyamak saçlarınızın kırılmasına, matlaşmasına ve bakımsız görünmesine neden olur. Bu nedenle saçlarınızın rengini doğal bir yöntemle değiştirmek saçınıza zarar vermeyecek bir yöntemdir.

Restoria Discreet losyon boya değildir, içerdiği özel karışım sayesinde, saçlarınıza renk veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur. restoria discreet Saç rengi gözetmeksizin her türlü saça titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim sağlamaz. Saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler. Restoria discreet krem saçınızın beyaz kısımlarına uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz ya da beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Restoria Discreet Krem ve Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir. Saçın yapısına ve kişisel tercihe göre krem ve losyondan biri tercih edilmelidir.

Viga Geciktirici Sprey

Viga geciktirici sprey nedir, kullanımı. Uzmanların genel olarak yaptıkları gözlemlerde her 5 erkekten birinde erken boşalma sorununun bulunduğu bu sorunun yarısının psikolojik yarısının ise doğal ilaçlar ile giderildiği iletiliyor. Erken boşalma konusunda uzmanlarında tavsiye ettikleri doğal ilaçlar arasında bulunan viga geciktirici sprey orgazm süresini uzatarak cinsel ilişkide alınan hazın daha uzun sürmesini sağlıyor. Viga geciktirci sprey olarak geçen viga size ve partnerinize sağlıklı ve uygun cinsel birleşim konusunda yardımcı olur. Erken boşalma sorunu cinsel birliktelik içerisinde erkeğin aldığı hazzın daha kısa sürmesinin sebebi olarak gösteriliyor. Partnerlerin birleşimden tam olarak doyum alamaması mutsuz birlikteliklerin baş nedeni olarak belirtiliyor. Viga cinsel ilişkiye girmeden 5 ile 10 dakika öncesinde iki kez erkeklik organının uç kısmına üçer kez püskürtme şeklinde uygulanır. Etkisini bu 10 dakika içerisinde erkeklik organında gösteren viga geciktirici sprey erken boşalmayı önler.