Gergedan Boynuzu Hapı Set
1 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 45 TL
2 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 79 TL
3 Kutu Gergedan Boynuzu Hapı Set 115 TL

Viga Geciktirici Sprey

VİGA DELAY SPRAY, dünyada geciktiriciler arasında en etkili erkek geciktirici spreyidir. VİGA Geciktirici Sprey erkeğin orgazm süresini uzatarak, yaşanan aşk seanslarının daha uzun sürmesini ve cinsel ilşkide, sexde duyulan zevkin daha yoğun yaşanmasını sağlar.

Viga geciktirici sprey sizin orgazm olmadan önce gerektiği kadar bekleme gücünü verir, böylece hemen orgazm olmaz ve erken boşalmazsınız. Bu durumda, hem kadın hem de erkek, daha başlamadan biten ve tadına varılmamış olan bir süreci kaçırmak yerine, keyifli bir cinsel birliktelik yaşarlar.

Viga Geciktirici Sprey kullanımı kolay ve etkisi çabuk görünen bir üründür. İlişkiden 5-15 dakika önce penisin baş ve gövde kısmına 3-5 kez püskürtülerek kullanılır. Klinik çalışmalar ürünün çabuk etki gösteriğini ortaya koymuştur; ürünü kullanmak için reçeteye veya doktor tavsiyesine gerek yoktur!

Viga Geciktirici Sprey Sipariş Verin.

Cinsel hayat insanların sağlıklı olduklarını gösteren bir göstergedir. Cinsellik insanların yemek yemesi, su içmesi kadar doğal olan bir ihtiyacıdır. Toplum içerisinde birey neslini devam ettirmesi veya ihtiyacını karşılamak amacı ile ilişkiye girer. Yapılan araştırmalarda cinsellik konusunda erkeklerin en büyük sorunu erken boşalma olarak belirlenmiştir. Uzmanların genel olarak yaptıkları gözlemlerde her 5 erkekten birinde erken boşalma sorununun bulunduğu bu sorunun yarısının psikolojik yarısının ise doğal ilaçlar ile giderildiği iletiliyor. Erken boşalma konusunda uzmanların da tavsiye ettikleri doğal ilaçlar arasında bulunan Viga geciktirici sprey orgazm süresini uzatarak cinsel ilişkide alınan hazın daha uzun sürmesini sağlıyor. Viga geciktirci sprey olarak geçen viga size ve partnerinize sağlıklı ve uygun cinsel birleşim konusunda yardımcı olur. Erken boşalma sorunu cinsel birliktelik içerisinde erkeğin aldığı hazzın daha kısa sürmesinin sebebi olarak gösteriliyor. Partnerlerin birleşimden tam olarak doyum alamaması mutsuz birlikteliklerin baş nedeni olarak belirtiliyor. Viga cinsel ilişkiye girmeden 5 ile 10 dakika öncesinde iki kez erkeklik organının uç kısmına üçer kez püskürtme şeklinde uygulanır. Etkisini bu 10 dakika içerisinde erkeklik organında gösteren Viga geciktirici sprey erken boşalmayı önler. Uzmanlar tarafından tavsiye edilen viga ürünü siparişleriniz için http://vigageciktiricispreyi.net/ adresini veya 0312 241 33 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Etiketler: viga, viga geciktirici sprey, geciktirici sprey, viga delay spray


Süper Viga Geciktirici Sprey ile Geceleriniz Uzun Sürecek!